Ana Sayfa / Haberler / Süt Dünyası e-dergi yayında

Süt Dünyası e-dergi yayında

Sütçülüğün bağımsız haber kaynağı Süt Dünyası, basılı derginin yanısıra e-dergi olarak da yayına başladı. Hemen üye olun Süt Dünyası’nı e-dergi olarak okumaya başlayın.

Süt Dünyası e-dergi tüm web tarayıcılarına (explorer, chrome, firefox, safari vb) uyumlu olacak şekilde optimize edilmiştir. İnternet erişiminiz olan tüm cihazlarınızdan (bilgisayar, tablet, cep telefonu) e-dergi olarak okuyabilirsiniz.

E-dergi sayfalarını sosyal medyada (facebook, twitter, linkedin ve google+) paylaşabilir, istediğiniz sayfayı yazdırarak arşivleyebilirsiniz.

Süt Dünyası’nı e-dergi olarak okumak için üye girişi yapmanız gerekli. Üye kaydını yaptıktan sonra e-posta hesabınıza gelen e-mailden e-posta hesabınızı doğruladıktan sonra Süt Dünyasını e-dergi olarak okumaya başlayabilirsiniz.

Anasayfadaki e-dergi linkine tıklayarak istediğiniz sayıyı seçip keyifle okumaya başlayın.

İlk etapta Sayı 32’den itibaren 23 sayımız dijitalleştirilerek yayına alındı.

Diğer sayılarımızın dijital baskılarının (e-dergi) oluşturulması için çalışmalar devam ediyor.

E-dergiye erişim konusunda karşılaştığınız teknik problemler olursa iletişim formunu doldurarak bize ulşabilirsiniz.

Keyfli okumalar

>> Süt Dünyası

2006 yılından beri yayınını sürdüren tarafsız ve bağımsız medya kuruluşudur. Süt Dünyası Dergisi kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yayıncılık faaliyetine devam ediyor. Süt Dünyası Dergisi Haber Merkezi tarafından hazırlanan her türlü içerik "Süt Dünyası" imzası ile yayınlanmaktadır.

Bu haber ilgilinizi çekebilir

İran ile hayvan sağlığı alanında işbirliği

Türkiye ve İran arasında hayvan sağlığı ve veterinerlik alanında işbirliği mutabakat zaptı Resmi Gazete’de yayımlandı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir