Ana Sayfa / Haberler / Etkinlik / Anufood Eurasia ile dünyaya açılın

Anufood Eurasia ile dünyaya açılın

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ANUFOOD Avrasya Fuarı, Nisan ayında gıda endüstrisi ile buluşacak.

Türk-Alman ortak fuar projesi  ANUFOOD Avrasya, yiyecek ve içecek konusunda dünyanın en hızlı büyüyen pazarları olan Güneydoğu Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgesinin merkezi konumundaki İstanbul’da düzenleniyor.
ANUFOOD Avrasya; dondurulmuş gıdalar, et ve süt ürünleri, ekmek ile soğutulmuş ve taze gıdalar, unlu mamuller, tatlılar, içecekler, organik gıdalar ve helal ürünler sergilenecek.
Türkiye, Balkanlar, Bağımsız Devletler Topluluğu, Kafkasya, Ortadoğu ve Afrika bölgelerine yönelik düzenlenen ANUFOOD Avrasya Fuarı, yerel ve uluslararası üreticilere tüm Avrasya pazarına erişim fırsatı sunacak. Reed Tüyap ile Koelnmesse ortak projesi olan ANUFOOD Avrasya, Reed Exhibitions’ın küresel deneyiminden, Tüyap’ın bölge pazarındaki gücünden, Anuga’nın ise marka ve formatından yararlanıyor.
Geçen yıl ANUFOOD Avrasya’ya Bulgaristan, Almanya, İran, İtalya ve Güney Kore’den uluslaraarsı katılım olmuştu. Bu ülkelere ek olarak Danimarka, Yunanistan, Kanada, Litvanya, Moldova, Avusturya, Pakistan, Polonya, Suudi Arabistan, İspanya, Tunus, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve ABD’den şirketler İstanbul’daki fuarda ürünlerini ve hizmetlerini sunmuştu.
ANUFOOD Avrasya, 14 – 16 Nisan 2016 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Hakkında: Süt Dünyası

Bu haber ilgilinizi çekebilir

Tarımsal mekanizasyon Konya Tarım fuarında

Konya 15. Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı, 21 – 25 Mart tarihleri arasında TÜYAP …

Bir Cevap Yazın